KONST / Litografier / Färglitografi 11922036

nr 1192 2036

Göran Hahne

(f. 1943), Sverige

Färglitografi, Eka. Signerad, numrerad 120/360. Motivet: 77x51 cm

Göran Hahne, svensk målare, grafiker och illustratör född 1943.

Utrop:

700 kr

Såld:

500 kr

måndag 2 juli 2018
kl 18:14:27

21/6 19:21:21 1      Vinnande bud

Göran Hahne

Läs mer om Göran Hahne